Tg-Pharma Sp. z o.o. ul. Wrocławska 152-186

Lokalizacja apteki: 62-800 Kalisz, Wrocławska 152-186, województwo wielkopolskie. Więcej informacji o funkcjonowaniu apteki znajdziesz pod numerem telefonu: . Znajdź lokalizacje na mapie, kliknij w link Jak dojechać.

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Opinie o firmie

 1. Moja Opinia dotyczy Apteki” Stylowej 3″ 62-600 Koło ul.PCK 2A
  zakupiłam w poniedziałek 19.08.2019r 2 opakowania Tonik Doppelherz dla mojej mamy chorej na serce.Jeno opakowanie było
  zagiete.Ale stweirdzilam że pudełko nie stanowi o jakości leku więc je
  wzieąłm.Kiedy zawiozłam lek do domu i Mama go zażyła o mało nie
  wyzionęła ducha,gdyż tonik zawierał alkohol.Robiłam w tej aptece zakupy wielokrotnie i nigdy nie wydano mi tonika z zawartością alkoholu.Mama otworzyła pierwszepudełko toniku nie zwracając uwagi ,że drugie pudełku było zagniecione.
  Następnego dnia poszłam z nienaruszonym opakowaniem i fakturą z prośbą o wymienienie na tonik bez alkoholu.Ale Panie kazały mi przyjść po godz. 12 .00 ,kiedy będzie Pani Ania ,która mnie obsługiwała.Kiedy przyszłam kolejny raz zaczęły mi udowadniać ,że otworzyłam karton a jako dowód pokazały zdjęcie w tel. że to z monitoringu.Poczułam się jak przestępca a rano zdjęcia nie miały. Zdążyły zrobić je stawiając na ladzie dwa opakowania z tonikiem.Były wyraźnie zadowolone i ustaysfakcjonowane tym ,że nie wymieniły toniku na ten bezalkoholowy.Jestem osobą nie pełnosprawną i takie odsyłanie mnie to dla mnie duży wysiłek .Moja 83 letnia Mama wydała 83,90 zł na lek którego nie użyje ,gdyż zagraża jej zdrowiu.Panie będące wówczas w pracy pozbawione są ludzkich uczuć i jakiejkolwiek emaptii. Nie zyskają swoja postawą klientów a to przecież klienci stanowią o tym czy apteka będzie dobrze prosperować. Każdemu odradzać będę zakupy w tej aptece .Z poważaniem J.Jóźwiak

  Odpowiedz

Podobne firmy

r e k l a m a